Merry Christmas

22. prosince 2012 v 0:01 |  DBSK
Takže!!! Christmas FF is here... ^^ Kekekekeke
No ani nevím o čem asi bude... ale jo vím, každej má rád Minnnieho... ale co mu dát pod stromek? hm... zajímavá otázka.. Co byste chtěli od kluků pod stromek? mě by stačilo jen pusinka na líčko *zasněně čučí do blba* No dobrý konec snění XĐ Ona to nebude až taková povídka, ale bude... prostě něco jako drabble :D :D :D :D posuďte sami.... je to prostě uplná debilotina co mě teď napadla :D bude to tou písničkou co mi tu hraje. Slyšíte jí? ne? já už taky ne radši... -_-
A proč mě napadl dárek pro ChangMina... nevím, byl první po ruce XĐĐ
Vuhuu takže ještě bych vám mohla popřát
Takže přeju vám krásne Vánoce... atd. atd.
Znáte to ne? a pokud ne tak poznáte... nebojte :D :D :D Zase tečky *-*
Bože jsem ještě větší idiot než minule?... asi hej, nevadí tím líp a co, je to original SWAG... WTF zase... oh my god Sun.. taky ne.. *hrabe se pod zem* už melu hovadiny.. ostatně jako pořád -_- Dobře dobře.. končím zpět k FF :D
Hezké čtení and merry Christmas!!!


"CHANGMINE!!!!!!"
"Mina smích"
ChangMin zalezl do pokoje a zadši se zamknul. Nemůže si pomoc, kvůli té vůni dostal chuť tak si musel prostě vzít. I když už neuvidí prasátko. Nevadí, přece se najedl. Ostatně nějaké zlaté prasátko.. jaké by z něj byly řízky? Ano, ChangMin už věděl co bude dělat příští rok. Škoda, že ho nenapdalo už tenhle. Tak nevadí, víc času aby si vytvořil plán. Chytit zlaté prasátko.....

"P....počkej, tady.... nic"
"Kde by mohli být"
"Achjoo YunHo... už mě to nebaví, chci si jít zahrát fotbal...."
"JunSu!! ty se vzdáváš!?!"
"Ne.. jen už mě to nebaví. A stejnak je hledáme každý rok a stejnak sme je ještě nenašli.. co na tom nechápeš? NE-NAJ-DEM-JE"
"Aish.. někde tady musí být"
"Hyung!! posloucháš mě?"
"Ve skříni nejsou..."
"Hyuuung TAd-" oba strnuli strachy, dveře se pomalu začali otevírat. YunHo se vyděšeně podíval na JunSua. Bylo jasné, že pokud je tu JaeJoong najde, oba se zítřejšího Vánočního rána nedožijou. JaeJoonga popadne vstek, začne se mu vařit krev a byl by schopný je umlátit k smrti i neškodným, měkkým, poštářem. To dokáže opravdu jen jejich HERO.
JunSu mu pohled opětoval, bojí se JaeJoonga už jen protože je starší, ostatně by se ani nemusel bát. YunHo to zavinil, YunHo řekl, že pujdou hledat dárky a JunSu jako poslušný DonSeang nemohl přeci odmítnout... JunSu se zašklebil, tohle by měl.

"Tak si to vyjasníme jo? Taky to nechci, ale musím. Byl jsem.. pověřenej a tenhle rok je to na mě. Předem se omlouvám jestli tě to bude bolet jo? no... budu se snažit být rychlí. Skoro to ani neucítíš.. teda ucítíš" YooChun seděl u vany a povídal si s kaprem, paličku v ruce. Každý kapr by se ho bál. Vůbec se mu do toho nechtělo, hádal se s klukama, ale neukecal to. Zašklebil se a proklínal každého kdo zabijí kapry... v tom případě i sebe, tak to mu nevyšlo. Snažil se chytit kapra do ruky, ale jak je každému známo lehce to nejde. Než se YooChun zpamatoval povídal si s kaprem ve vaně.


 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Yunho-chan Yunho-chan | Web | 22. prosince 2012 v 16:10 | Reagovat

ahjo konečne som tu po dlahej dobre konečne teším s aveľmi pretože máš trable s dbsk a vieš že som donich maniak a ešte keť si tnapíslal dokonale veľmi sam i to páči fakt aj to foto rostomilé kawaine juj yunho je tam peknučký ako vdžy ale vedci sú pekný a prejem ti štastné veselé vianoce :)

2 velvet velvet | 25. prosince 2012 v 1:05 | Reagovat

Tak jsem se zas zasmála :-D No co jiného čekat od Mina než, že bude krást dlabanec :-)
Yunho s Junsuem dost riskujou :-D ovšem Yoochun mě rozsekal... :-DDDDD
Krásné a veselé i tobě :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama