Smrtelný zvuk

29. ledna 2012 v 18:20 |  KangTeuk
http://www.asianpopcorn.com/battle_images/Kangteuk_SuperJunior_15092009063610.jpgTakže měla sem náladu na smutnou povídku a bohužel mi tak nějak pod ruce přišli KangIn a LeeTeuk. Takže to bohužel schytaj oni. Povídka neni zrovna moc šťasná a konec už není vůbec HappyEnd a myslím, že až si to bude číst Marry tak mě zabije. No tal, ale to je mimo dění.
Hezké čtení :)


LeeTeuk
Sledoval jsem zem........snažil se zapomenout, ale nelze to. "Jak můžu zapomenout na člověka, kterého miluji. Musel jsem jinak to nešlo. Jeho slzy......Aish.......musím zapomenout. MUSÍM !!." Zvednul jsem hlavu a koukal na nebe. Vyšly první hvězdy. Ten smutek mě požíral, cítil jsem se strašně. Tolik hnusných věci co jsem mu řekl. "KangIne promiň" zakňučel jsem potichu a šel dál se sklopenou hlavou. Musel jsem bejt hnusnej, potřeboval jsem aby byl na mě naštvaný, aby mě nenáviděl. Tolik mě to bolelo. Slzy se mi draly do očí, ale já sem musel být silný a udržet je. I ten den kdy jsem byl na něj zlej a kdy jsem ukončil náš příběh jsem držel své slzy. Křičely jsme na sebe a pak se ozvalo bouchnutí dveří a on odešel. Já sem padl na kolena brečel. Tak moc jsem brečel. Nemohl jsem přestat, třeštila mi hlava a já brečel dál. Brečel jsem kvůli němu. S tím, že umřu jsem se smířil, ale s tím, že už ho neuvidím, že jsem mu musel tak ublížit s tím sem se nesmířil. Brečel jsem asi tak hodinu a půl a pak jsem se jak štak uklidnil. Seděl jsem na gauči a zíral do prázdna. V ruce mobil a ruku na zeleném sluchátku. Jeho fotka. "Zmáčknout a říct pravdu ?.........Ani.....Nemůžu mu říct, že umírám" moje myšlenky byly tak bolestivé. Bylo mi jedno, že umřu, ale to že to ublíží KangInovi to mě ubíjelo. Po nocích jsem se toulal a přes den jsem seděl na gauči a tupě zíral do zdi. Očekával jsem konec. Každý den jsem myslel na něj. Koukal jsem na naše fotky a neubránil se usměvu a slzám. Tak moc jsem ho miloval a pořád miluju. Už zase jsem se procházím po městě, zíral na zem a myslel na něj, jak jinak. Moje každodení rutina. Pomalu jsem kráčel, ale zastavila mě příšerná bolest na hrudi. Popadl jsem se za srdce a zhroutil na zem. Slyšel jsem spoustu hlavu a pak houkání sanitku. Cítil jsem jak semnou hábají, bolestí jsem nemohl otevřít oči a pak.......

KangIn
Seděl jsem doma a snažil se uklidnit. Koukal jsem na zem a utíral slzy, které nechtěly přestat týct. "Proč......" jediné na co jsem dokázal myslet. Chtěl jsem vědět důvod. Proč se semnou můj Teukie rozešel. Proč ukončil náš vztah. "Aish !!!" křikl jsem. Co jsem udělal za chybu........Co jsem udělal špatně. Nmeohl jsem se vzpamatovat. Byl jsem mimo. Každej den sem na něj myslel. Na to jak ho miluju, ale nedokázal jsem mu napsat natož zavolat. Řekl mi, že už mě v nechce nikdy vidět......proč..... Vždycky jsem vzal mobil, najel na jeho číslo a dal palec na zelené sluchátko, ale moje rozhodnutí zmizelo. Neměl jsem odvahu. Pořeboval jsem slyšet jeho hlas, ale nemohl jsem. Pohodil jsme mobil stranou a nechal jej ležet. Snažil jsem se ho vyhnat z hlavy, ale nešlo to. Moje srdce po něm toužilo a nechtělo poslechnout. Jedna část mého mozku mi říkala ať ho nechám být, ale ta druhá........."Zavolej mu, bude to dobrý, udobříte se, nemůžeš ho nechat jen tak jít. Ta druhá ho nechtěla pustit. Každý den jsem chodil po městě, snažil jsem se chodit s přátely ven, ale nepomohlo to. Stál jsem u něho pod okny, u jeho zvonky. Snažil jsem se přemluvit. "No tak zmáčkni. Dělej nebuď srab" napovídal mi mozek, ale já to nedokázal. Vždycky jsem zbaběle utekl pryč. Byl jsem kvůli tomu na sebe naštvaný. Jen na sebe....na něho né. Byl to můj Teukie a já ho měl pořád v srdci. "Končím stebou" ty slova mě dostaly na kolena. Začaly jsme se hádat a já ? Já sem zbaběle s bouchnutím dvěřmi odešel. Nebyl jsem naštvaný na něj, ale na sebe. Jak bych se mohl zlobit na tak úžasného člověka jako je LeeTeuk. Nedokázal jsem zapomenout. To že jsme se rozešli mě položilo na kolena. Stratil jsem ho......to pomyšlení mě zabíjelo. Nedokážu bez něho žít........každý večer jsem si to říkal. Zase sem seděl v obýváku na zemi, mobil položenej na stole a přemýšlel. Hlavu zakloněnou a položenou na gauči, natažený nohy a v bytě ticho. To ticho rozrušil můj zvonící mobil. Kouknul jsem na číslo "Neznáme...." zvedl jsem to. "Prosím"...........


Vypravěč
Sanitka rychle ujížďěla směrem k nemocnici. Lékaři uvnitř oživovali mladého muže. "27...28...29..30" jeden počítal a stlačoval jeho srdce a druhý mu vdechova tak řečeno život do plic.
KangIn tiše poslouchal mužský hlas v telefonu. LeeTeukuv otec nevěděl, že se ti dva rozešli. Nic nevěděl o LeeTeukovim plánu. "LeeTeuka vezou do nemocnice......myslel jsem, že by bylo dobré kdyby jsi to věděl" řekl.
"No tak sakra nevzdávej to !" rozčiloval se jeden z lékařu. "Píííííííííííííííííííp........." ozýval se přístroj. LeeTeuka už vezli nemocnicí. Přímo na sál. "Odstupte...." ozval se hlas a všichni odstoupili od operačního stolu "Bum" ozvalo se. "Nabít" řekl lékař. Sestřička udělala to co lékař řekl "Bum" ozvalo se znovu. Všichni se koukly na monitor.
"Děkuji" řekl KangIn, típl hovor a hodil mobil na gauč. Zmateně stál v obýváku a zíral kolem. Popadal se za hlavu a jeho slzy stékaly po tvářích. "Teukie...." řekl tiše. Nevěděl co má dělat. Zmateně přešlapoval a až po jaké době popadl klíče od auta a vyběhl ven. Během pár minut si to mířil k nemocnici. Jednu ruku na volantu a druhou se držel za čelo. V duchu prosil Boha aby mu jej nebral. Nevěděl nic o LeeTeukově zdravotním stavu.
"Pííííííííííííp" na monitoru se stále objěvovala jen čárá. "Skusíme to ještě jednou" řekl doktor "Bum....." doktor se snažil probudit LeeTeuka. Snažil se ho přivest zpět, ale moc se mu to nedařilo. Sálem se nesl smrtelný zvuk "Píííííííííííííííííp"
KangIn jel stále rychleji. Snažil se dostat co nejrychleji k nemocnici. Myslel jen na něj, nepřemýšlel nad tím jak rychle jede. Bylo mu to jedno. Halvní pro něj bylo co nejrychleji se dostat k LeeTeukovi.
"Tak dobře....." řekl doktro a začal diktovat sestřičce různ věci.
KangIn vystoupil z auta ani ho nezamkl a rozeběhl se do nemocnice. Utíkal po schodech, jeho obličej měl před očima. Vběhl do chodby. Stáli tam LeeTeukovi rodiče. Jeho otec držel jeho matku v objetí. Oba plakali. KangIn pomalu a váhavě šel k nim "Annyeonghaseyo" pozdravil a uklonil se. Oba mu vysvětlili co se vlastně stalo a řekli mu i o tom, že LeeTeuk byl nemocný. KangIn se musel opřít, nekotroval svoje chování. Začal plakat, zíral na zem. Nedokázal na nic myslet, jeho tělo a mysl jako by vypli. Dveře od sálu se otevřely a do chodby vešel doktor. Sundal si roužku z obličeje a zamířil si to k LeeTeukovím rodičům. KangIn je sledoval. LeeTeukova matka začala plakat a jeho otec ji musel obejmout. KangIn se rozklepal "Ani......ani.......Teukie....." šeptal. Koukl se na dveře od sálu, byly pootevřené. Vběhl dovnitř. Slyšel doktora křičet něco ve smyslu, že tam nesmí. Ale KangIn to ignoroval. Vešel do sálu a jeho nohy mu vypovídaly službu. Zíral před sebe. Zíral na LeeTeuka. Vypadal jako by spal. "Teukie......."zvlykl KangIn hlasitě. Přešel ke stolu a zůstál stát. "Probuď se......Teuki no tak vstávej" řekl a otřel si oči. "Ty jen spíš viď ? Musíš jen spát.....nesmíš mě tu nechat.....nesmíš...." zakňučel. Koukal na LeeTeuka a snažil se ho probudit. Jeho slzy stále tekly a on zvlykal. Chytil LeeTeuka za ruku "Teukie....." špotl a dal mu polibek na čelo "Neopouštěj mě" zakňučel a položil své čelo na o jeho. KangIn prosil Boha aby mu LeeTeuka vrátil. Když se smířil s tím, že LeeTeuk nespí, stistkl jeho ruku silněji "Teukie.....miluju tě...." řekl potichu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mai Mai | 12. února 2012 v 19:02 | Reagovat

Nieeee, chudáčik Tukie...to bolo tak dojemné...-utiera si slzičky z očí-

2 Yunho-chan Yunho-chan | Web | 23. května 2012 v 16:13 | Reagovat

toje pekne :)

3 Aiko Aiko | 29. března 2013 v 11:36 | Reagovat

Aww.. Takhle jsem si dlouho nepobrečela.. A že mě jen tak něco nerozbrečí.. Bylo to moc pěkné, ale tak smutné, ale tak pěkné..

4 vozbujdenie vozbujdenie | E-mail | Web | 20. května 2018 v 1:30 | Reagovat

12-3 týdny: Váš penis bude více viditelný a zachová si jeho anatomicky správný tvar. Nyní máte 70% delší penis! 24 týdnů a déle: Přirození se zvýší o 4 cm! Několikrát se kvalita pohlaví zlepší, orgasmus přijde rychleji a bude trvat 5-7 minut! 3. Poté, co používáte gel pravidelně a pravidelně po dobu 1-3 měsíců, zjistíte zlepšení ve vašem sexuálním životě, například: Velikost penisu se zvýší a budete mít větší a delší penis. Zvyšuje tuhost a sílu penisu. http://vozbujdenie.com/krem-maxisize-v-ceske-republice-nejcastejsi-recenze-a-vysledky-jak-pouzivat-a-jak-objednat.html  Je doporučeno používat titan Gel 1-2x denně a to lehkým vetřením na penis a poté provést masáž pomocí ztv. Jelking technik , kterou jsme již zmiňovali výše v recenzi a která je popsána v návodu, která je dodán s tímto krémem. Hodinu po aplikaci, kde došlo k použití tohoto krému, by se nemělo toto natřené místo umývat.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama